ІІІ Міжнародна дистанційна науково-методична конференція «Передові технології реалізації освітніх ініціатив» – триває реєстрація - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Вже 5 лютого 2020 року, кафедра документознавства ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проведе IІІ Міжнародну дистанційну науково-методичну конференцію «Передові технології реалізації освітніх ініціатив». До участі запрошуються провідні вчені, фахівці в галузі освіти, педагоги та керівники освітніх організацій, викладачі вищих навчальних закладів, співробітники наукових та науково-дослідних організацій, а також представники громадських організацій.

Заявки та статті для дистанційної участі в роботі конференції приймаються до 31 січня 2020 року включно.

Наукові напрями роботи конференції буде реалізовано у 7 секціях: інтернаціоналізація навчального процесу та підготовка фахівців світового рівня; менеджмент і маркетинг в системі освіти європейських країн; професійна освіта: сучасні реалії та перспективи розвитку; підготовка документознавців та архівістів у сучасних закладах вищої освіти; організація навчання, програми та напрями підготовки студентів у сучасному університеті; інноваційні методи навчання: інтеграція передових технологій, наукових досягнень та практичного досвіду; теоретичні питання документознавства, архівознавства та джерелознавства в умовах розвинутого інформаційного суспільства.

Вимоги до оформлення статей та детальна інформація щодо конференції знаходиться в Інформаційному листі.

Контактні особи: +380979231608, +380631990338 – Ісайкіна Олена Дмитрівна; +380977584085, +380509128976 – Зленко Алла Миколаївна.

Зголошуйтесь до участі у конференції, позаяк вона дозволить науковцям та всім, хто цікавиться розвитком науки, ознайомитися з передовими технологіями реалізації освітніх ініціатив й поділитися власними напрацюваннями.

Кафедра документознавства
Прес-центр кафедри документознавства
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на fhf.phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
АВТОР