Проєкт університетського Центру інноваційного навчання та трансферу технологій отримав визнання в Україні! - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри професійної освіти > Проєкт університетського Центру інноваційного навчання та трансферу технологій отримав визнання в Україні!

У неділю, 17 листопада 2019 року, у Національній академії педагогічних наук України дипломом III ступеня було нагороджено магістрантку фінансово-гуманітарного факультету спеціальності Професійна освіта (Сфера обслуговування) ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Іванну Самонюк за презентацію проєкту «Live Tutorial» («Живий підручник»).

Проєкт був розроблений в умовах університетського Центру інноваційного навчання та трансферу технологій кафедри професійної освіти під керівництвом доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри Ірини Доброскок і кандидата педагогічних наук, викладачки Наталії Ржевської упродовж березня-жовтня 2019 року.

Перемога у Всеукраїнському студентському конкурсі проєктів освітніх реформ, націленому на інтеграцію освітньої системи України в європейський науково-освітній простір, другий тур якого проходив 17 листопада 2019 року за підтримки Національного Еразмус+ офісу в Україні, є одним із результатів творчої співпраці, підготовки студентів у сковородинівському університеті до наукової інноваційної діяльності, презентації та впровадження передових ідей для нарощування потенціалу в освітній галузі.

Бажаємо нових починань і переможних звершень колективу університетського Центру інноваційного навчання та трансферу технологій!

ФГФ нова нмблема
Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на ff.phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
АВТОР