Завтра в університеті відбудеться нетипове заняття-тренінг до Дня української писемності і мови – Ви неодмінно маєте бути! - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Завтра в університеті відбудеться нетипове заняття-тренінг до Дня української писемності і мови – Ви неодмінно маєте бути!

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Анонси кафедри професійної освіти > Завтра в університеті відбудеться нетипове заняття-тренінг до Дня української писемності і мови – Ви неодмінно маєте бути!

До Дня української писемності і мови у закладах освіти проводяться різноманітні заходи, що популяризують нашу мову: форуми, квести, інформаційні години. Формат проведення заходів різний, тому й в нашому університеті планується дещо цікаве.

Вже завтра, 5 листопада 2019 року о 10:00 у авдиторії 102 (аудиторія імені професора Т.М. Боголіб) відбудеться заняття-тренінг із розвитку мовленнєвої вправності «Екологія української мови» від кандидата педагогічних наук, доцентки кафедр української лінгвістики та методики навчання філологічного факультету та професійної освіти фінансово-гуманітарного факультету Олена Кулик.

У ході тренінгу Олена Дмитрівна розкаже про проблеми української мови, а переважна частина зустрічі буде присвячена популярній нині «українській мові в грі» – нетрадиційному навчанні, у рамках якого авдиторію буде поділено на команди, кожна з яких матиме нагоду взяти участь у захопливому змаганні. Наприкінці зустрічі Олена Дмитрівна ознайомить присутніх із сучасними словниками української мови. Акцент буде зроблено на словниках відкритого типу – тих, де користувач може проголосувати за подальше існування слова в українській мові, або й навіть запропонувати своє.

«Нічого академічного, формального, не цікавого й сухого не буде. Мені хочеться аби студенти відпочили, й прониклися тим, що українська мова має  бути трендовою. Бо це має бути мова-бренд, якою активно користуються. Хочеться змотивувати учасників зустрічі до того, що всі ми спільно маємо робити так аби наша мова не була мовою про яку всі говорять, і водночас не говорять нею. Пограємося, розслабимося і ознайомимося з різними мовними цікавинками» – анонсує Олена Дмитрівна.

Не прогавте свого шансу відзначити День української мови та писемності одними з найперших в країні у рамках проведення цього заходу. Буде змістовно!

ФГФ нова нмблема
Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на порталі, дозволяється за умови посилання на phdpu.edu.ua. При копіюванні матеріалів порталу для інтернет-видань обов’язковим є пряме та відкрите для пошукових систем гіперпосилання в першому абзаці на цитовану статтю або новину.
АВТОР

Залишити коментар

Перейти до вмісту