Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Анатолію Миколайовичу Овсієнку - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Анатолію Миколайовичу Овсієнку

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > Слова вітань з нагоди Дня народження линуть Анатолію Миколайовичу Овсієнку

Сьогодні, 20 липня 2019 року, День народження святкує старший викладач, заступник декана фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» з професійної підготовки студентів Анатолій Миколайович Овсієнко.

Дорогий Анатолію Миколайовичу!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння, а доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

Нехай роки залишають тільки світлі спогади, а майбутнє дарує ще багато щасливих літ, сповнених радості, добра, надії.

Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Зичимо завжди досягати тільки найвищих результатів у всьому і ніколи не знати розчарувань!

З повагою, професорсько-викладацький та студентський колективи університету

Залишити коментар

Перейти до вмісту