Студентка нашого факультету - у трійці кращих знавців української мови! - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Студентка нашого факультету – у трійці кращих знавців української мови!

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Студентка нашого факультету – у трійці кращих знавців української мови!
18-19 квітня 2019 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського відбувалась Всеукраїнська олімпіада з української мови за професійним спрямуванням.
Маємо приємність повідомити, що студентка І курсу фінансово-гуманітарного факультету (спеціальності 015 «Професійна освіта (Документознавство)») Катерина Аврамич під науковим керівництвом викладача кафедри документознавства Алли Овсієнко виборола, у ході її проведення, третє місце серед більше ніж вісімдесяти учасників із різних регіонів та закладів вищої освіти України.
Вітаємо Катерину та її наукову керівницю з достойним результатом та гідним представленням факультету і університету на всеукраїнському рівні. Зичимо Вам подальших плідних здобутків та перемог! Віримо – Ви на початку великого шляху!
Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

Залишити коментар

Перейти до вмісту