Долучаймося до формування конкурентоспроможного майбутнього покоління разом! - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

Долучаймося до формування конкурентоспроможного майбутнього покоління разом!

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини кафедри документознавства > Долучаймося до формування конкурентоспроможного майбутнього покоління разом!

16 лютого 2019 року доценти фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» кандидати історичних наук А.М. Зленко та О.Д. Ісайкіна, кандидат педагогічних наук В.В. Різник, кандидат економічних наук Н.М. Євтушенко, прийняли участь у конференції Uni-Biz Bridge 2.

Мета заходу незмінна – це «місток» між університетами та роботодавцями. UGEN хоче подолати прірву між офіційною освітою та запитами, з якими студенти зустрічаються на ринку праці. Спікерами конференції були представники компаній JTI, Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova, Mazars Ukraine Deloitte, Райффайзен банк Аваль, Genesis, Mindy Teams.

Пошук взаємозв’язків відбувався у наступному форматі:

Лекції. Цього разу спікери розповідали про можливості для студентів, якими може поділитися їхня компанія.

Компанію JTI на конференції представила Мар’яна Андрусяк – спеціаліст із розвитку бренда роботодавця. Компанія JTI в Україні є однією з найбільших міжнародних FMCG компаній та провідним інвестором у розвиток людей вже понад 20 років. JTI визнана одним з десяти найкращих роботодавців FMCG сектору в країні, за результатом дослідження компанії ЕY 2018 року. Також компанія отримала престижну міжнародну сертифікацію Top Employers як один з найкращих роботодавців України та Європи 2019 року. Мар’яна Андрусяк розповіла про можливості, які може запропонувати компанія JTI для співпраці з закладами освіти та запросила присутніх долучитися 30 березня 2019 року до тренінгу «Як допомогти студенту зорієнтуватися в сучасному бізнес-світі?».

Від команди Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova спікером виступила Наталія Пинтя – HR менеджер компанії. Спікер розповіла, що у компанії діє програма розвитку майбутніх лідерів Rise Management Trainee programme (https://goo.gl/ARHGKu), орієнтована на талановитих і амбітних випускників, які прагнуть реалізувати свій потенціал і готові швидко вчитися за підтримки досвідчених лідерів і менторів. А для тих, хто ще навчається, Coca-Cola HBC Ukraine & Moldova пропонує зареєструватись на#YouthEmpowered Digital Hub http://youthempowered.com.ua/ – це сучасна безкоштовна навчальна онлайн платформа для розвитку ділових і життєвих навичок. Програма літнього стажування для студентів допоможе студентам отримати досвід роботи у міжнародній компанії і перевірити свої знання на практиці.

Компанію Mazars Ukraine 16-го лютого представила лідер із розвитку персоналу Юлія Запрудська, яка поділилася з нами думками на тему «У фокусі: Покоління Z». Юлія є лідером з розвитку персоналу в компанії Mazars в Україні та координатором HR-лідерів у центрально-східній Європі. Щороку серед усіх країн одним з ключових питань стає залучення нових поколінь. Бути цікавими для них, надавати можливості для зростання, прислухатися до потреб молоді та водночас ставити високі вимоги – є непростим фокусом HR-роботи компанії, до якої залучена Юлія. А плідний розвиток для нового покоління, на думку Mazars Ukraine, починається із взаємодії компаній та університетів. «Це довгостроковий проект і win-win співпраця».

Цьогоріч компанію «Deloitte» на конференції представила Вікторія Ілюшкіна. Вікторія є Talent Business Partner у компанії та є експертом у таких темах: управління талантами; коучінгові інструменти взаємодії з молоддю; теорією поколінь. Вікторія Ілюшкіна зупинилася на особливостях роботи з поколінням Z, оскільки середній вік працівників компанії складає 34 роки. Спікер наголосила на необхідності врахування психології покоління Z та розповіла про ефективні практики і програми розвитку персоналу компанії «Deloitte».

Спікером від компанії Райффайзен Банк Аваль виступила Ладислава Галаган – головний менеджер з координації підбору персоналу управління з обслуговування ключових клієнтів із питань управління персоналом департаменту персоналу Райффайзен Банк Аваль. Підсумовуючи свій досвід роботи у Банку, Ладислава стверджує, що сьогодні у процесі формування успішної бізнес-команди одного з беззаперечних лідерів банківської сфери України неможливо не розвиватися і самій як професіоналу. «Коли працюєш у напрямку розробки та впровадження актуальних HR-технологій, то не можеш не відкривати для себе ледь не щодня щось нове, сучасне, цікаве. І потім збирати докупи усі отриманні знання та досвід, щоб втілити їх на практиці».

Від компанії Genesis виступала Employer brand maneger Анастасія Овчаренко. Компанія пропонує розвивати молодь та науку завдяки спільним інтелектуальним заходам. Як наголосила спікер, середній вік працівників компанії 26 років, що сприяє генеруванню креативних ідей та інноваційних напрямів діяльності. Компанія заохочує працівників, котрі проявляють ініціативу та не бояться брати відповідальність за прийняті рішення.

Від команди «Mindy Teams» на конференції виступала Олена Коваль, яка розповіла про міжнародні можливості у нашій країні. Варто відзначити, що Олена є керівником проектів у компанії; за освітою – викладач англійської та французької мов; має більше 5 років досвіду роботи з міжнародними партнерами.

Діалог. Дискусійна панель «Бачення роботодавця, як побудувати міст взаємодії із закладами вищої освіти України» за участі представників компаній і викладачів. Зокрема, під час панельної дискусії викладачі та представники бізнесу спробували віднайти ефективні методи співпраці. Спікери розповіли про можливі форми взаємодії: залучення представників компаній до проведення лекцій з окремих тем, розробки практичних завдань, відкриття спільних програм, поділилися досвідом використання сучасних трендів бізнес-навчання, розвитку комунікативних навиків студентів. Було наголошено на необхідності  підготовки таких випускників, котрі б відповідали сучасним запитам роботодавців: середні знання іноземної мови (бажано не однієї), soft skills (вміння комунікувати та взаємодіяти з різними людьми та в різних ситуаціях), самопрезентація, навички роботи з базами даних, продуктами Microsoft Office та різними поштовими сервісами. Роботодавці дотримувалися спільної думки про готовність сприяти подальшому розвитку претендентів на посади, які будуть відповідати вищезазначеним мінімальним вимогам.

Спілкування. Круглі столи, завдяки яким викладачі мали можливість поспілкуватися з представниками кожної компанії особисто, обмінятися контактами і досвідом та знайти шляхи подальшої співпраці.

Доценти фінансово-гуманітарного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» щиро вдячні Ukrainian Generation (UGEN) та представникам бізнесу за надану можливість налагодження ефективного зворотного зв’язку між роботодавцями й представниками закладів вищої освіти, що дозволить врахувати сучасні тенденції на ринку праці та реалізувати їх в освітніх програмах.

Прес-служба фінансово-гуманітарного факультету

[vcfastgallery_mosaic fgm_layout=”fg_layout3″ fg_type=”magnific-popup” images=”826,825,824,823,822″]

Залишити коментар

Перейти до вмісту