16 років з Дня заснування кафедри фінансів, банківської справи та страхування - Факультет фінансово-економічної і професійної освіти

16 років з Дня заснування кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Факультет фінансово-економічної і професійної освіти > Новини факультету > 16 років з Дня заснування кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Професорсько-викладацький та студентський колективи університету, ректорат, Вчена рада, увесь колектив фінансово-гуманітарного факультету сердечно та щиро вітають з днем створення кафедру фінансів, банківської справи та страхування!

Шановний колектив кафедри фінансів, банківської справи та страхування!

Вам є чим пишатися, адже сьогодні кафедра є сучасним науково-освітнім центром, якому притаманні постійний творчий пошук, провадження новітніх технологій навчання.

Ви виховали цілу плеяду студентів, аспірантів, молодих науковців, якими можете гордитися не тільки Ви, але й університет загалом !

Зичимо колективу кафедри нестримності в науковому пошуку, завзяття у справі виховання майбутніх фахівців, далекоглядності у задумах і вагомих здобутків. Плідних Вам успіхів на ниві освіти та науки, міцного здоров’я, щастя та добробуту. Хай у Вашому колективі завжди панує злагода, взаєморозуміння і творча атмосфера!

З повагою та шаною фінансово-гуманітарний факультет

Залишити коментар

Перейти до вмісту